Duyurular ( İhaleler )

13 Mart 2019 / Macaristan Tanıtım Günü Etkinliği

KOSGEB, misyon ve vizyonu kapsamında, KOBİ’ler alanındaki deneyimlerin paylaşılması sürecinde, yurt içi ve yurt dışında çeşitli etkinliklere katılım ve katkı sağlamaktadır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Macaristan temasları sırasında, KOSGEB ve Macar Muadil Kuruluşu MNKH arasında 09 Ekim 2018 tarihinde Budapeşte de gerçekleştirilen Türkiye-Macaristan İş Forumunda mutabakat zaptı imzalanmıştır.

Mutabakat Zaptının amaçları doğrultusunda Macaristan Ankara Büyükelçisi Viktor Matis'in katılımıyla 20 Mart 2019 tarihinde 14:30-16:30 saatleri arasında ekteki program kapsamında. Başkanlığımızda Macaristan yatırım ortamı ile ilgili bilgilendirme etkinliği düzenlenecektir.

Etkinlik kapsamında; Macaristan'daki ekonomik durum, yatırım ortamı ve imkanları, yabancı yatırımcıya sağlanan destekler, iş insanlarının dikkat etmesi gereken hususlar başlıklarında aktarımlarda bulunulacaktır.

Söz konusu etkinliğe  katılmak isteyen KOBİ'lerin katılım teyidinin en geç 15 Mart 2019 tarihine kadar ismail.adem@kosgeb.aov.tr ve demet.oztek@kosgeb.gov.tr e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir.