Duyurular ( Heyet Ziyaretleri )

08 Kasım 2017 / Polonya Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında kısıtlı katılımlı bir heyet ile , 22-24 Kasım 2017 tarihlerinde Polonya'nın başkenti Varşova'ya bir ziyaret gerçekleştirilecektir. Program kapsamında ,Polonya resmi makamlarıyla görüşmeler, Türk-Polonya İş Forumu ile Türk- Polonya firmaları arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Ziyaret programının Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşu ile gerçekleştirilmesi planlanmakta olup, katılımcıların uçak biletlerini doğrudan temin etmeleri gerekmektedir.

Program kapsamında, 2 gece konaklama, şehir turu ve yerel transferler dahil tüm lojistik hizmetler için TOBB tarafından Golden Bay firması görevlendirilmiştir.

Katılım teyidi için, firmalar tarafından aşağıda verilen banka hesabına en geç 17 Kasım 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar, açıklama kısmına katılımcı adı soyadı ile "TOBB Polonya" yazarak 500(Beş yüz) Avro ön ödeme gerçekleştirilmesi,  polonya.tobb.org.tr adresinde yer alan katılım formunun doldurulması ve avans ödeme dekontu ile bir adet yüksek çözünürlüklü (j.peg) fotoğrafın polonya@tobb.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Katılım bedelinin kesinleşmesini müteakip, bakiye tutar ziyaret öncesi katılımcılardan tahsil edilecektir.

Kişi başı organizasyon giderleri, katılımcı sayısına göre tespit edilmektedir. Bu itibarla, katılım teyidini bildirip, ön ödemeyi yapmış olan firmalarımızın ziyarete katılmaktan vazgeçmeleri halinde, yapılan ödemenin iadesinin yapılabilmesi için, en geç 17 Kasım 2017 tarihinde TOBB'a yazılı olarak bildirimde bulunmaları gerekmektedir.

Polonya Schengen vize bölgesi dahilindedir. Schengen vizesi olmayan katılımcıların http://www.vfsglobal.com/poland/turkey/ adresinde yer alan başvuru adımlarını izleyerek, aynı adresten ulaşılabilecek başvuru formunu doldurmaları ve Polonya vize işlemlerinden sorumlu Ankara (Ankara, Kavaklıdere Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:154 Çankaya) ve İstanbul (Cumhuriyet Cad., No:193, pbx: 34380 Harbiye , Şişli ) Vize Merkezi'ne (VFS yardım hattı : 0212 3735812 ) iletmeleri gerekmektedir.

GOLDEN BAY TURİZM YATIRIMLARI A.Ş.

Garanti Bankası Harbiye Şubesi

Euro IBAN: TR95 0006 2000 0780 0009 0966 39