Duyurular ( Eğitim Burs Staj )

04 Mart 2019 / Sakarya Üniversitesi - Eğitim ve Sınav Hk.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'ndan yayınlanan KOBİ Rehberliği ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Yönetmelik, " 5 Şubat 2019 Salı tarihli, 30677 sayılı "Resmi Gazete" de yürürlüğe girmiştir.

Bu kapsamda KOBİ Danışmanı olarak görevlendirilecek kişilerin görevlerine başlamadan önce Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yürürlüğe konulan KOBİ Danışmanı (Seviye6) Ulusal Meslek Standardı kapsamında Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAUSEM), Mesleki Yeterlilik Kurumu'ndan alınan yetki ile KOBİ Dabışmanlığı (Seviye 6) sınavlarını gerçekleştirmektedir.

Adalet Bakanlığı'ndan alınan yetki ile Türkiye genelinde Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAUSEM) tarafından örgün eğitim şeklinde "Uzlaştırmacı Eğitimi" verilmektedir. 48 saatten oluşan Uzlaştırmacı Eğititmi'nin  hafta içi ve hafta sonu sabah ve akşam grupları şeklinde verilmesi planlanmaktadır.

Kayıt ve detaylı bilgi için : www.sausem.sakarya.edu.tr

İletişim Bilgileri Adres:

Sakarya Üniversitesi

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAUSEM) Esentepe Kampüsü 54187 Serdivan/ SAKARYA

Tel: 0 264 295 42 10 (sınav)

Tel : 0 264 295 42 20 (eğitim)

e-posta : sausem@sakarya.edu.tr