/ ÖDÜL ALANLAR

ÖDÜL ALANLAR

 

 
  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İstatistikleri
Prev Next

ÖDÜL ALANLAR

                                                                  ODAMIZDAN ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ  
       
  1988    
YILIN ÖRNEK SANAYİ KURULUŞU   HAYAT TIBBİ ALETLER A.Ş.  
       
YILIN TOPLUMSAL KURULUŞLARI   TOPRAK SANAYİCİLER KOOP.  
    ÇORUM HABER GAZETESİ  
       
ODAMIZ ONUR ÜYELERİ   M.YILMAZ ARIYÖRÜK-TSE BAŞKANI  
    PROF.DR.KENAN MORTAN  
    PROF.DR.TAMER MÜFTÜOĞLU  
    DR.RÜŞTÜ BOZKURT  
       
  1989    
ÇORUM'A HİZMET ÖDÜLÜ   ÜNAL AKKAYA  
       
ODAMIZ ONUR ÜYESİ   DR.MAX GEORG MAİER-KAV TÜRKİYE TEM  
       
YILIN BÜROKRATLARI   FERAMUZ TOSUN-KÖY HİZMETLERİ İL MÜD.  
    MUZAFFER ARSLAN-ÇORUM ÇİMENTO GEN.MÜD  
    FİKRET TIRAŞ-HALK BANKASI ŞUBE MÜD.  
       
İHRACATTA BAŞARILI KURULUŞ   ALAPALA MAKİNA GIDA A.Ş.  
       
ÖRNEK SANAYİ KURULUŞU   ÇOPİKAS ÇORUM KAĞIT AMBALAJ A.Ş.  
       
TOPLUMSAL KURULUŞ   ÇORUM YUMURTA ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş.  
       
  1990    
ÖRNEK SANAYİ KURULUŞU   YETSAN OTO KALORİFER LTD.ŞTİ.  
       
İHRACATI TEŞVİK ÖDÜLÜ   YÜKSEL UN İRMİK VE BAKLİYAT A.Ş.  
       
TOPLUMSAL KURULUŞ   ÇORUM BELEDİYESİ  
    ZİHİNSEL ÖZÜRLÜ ÇOCUKLAR DERNEĞİ  
       
40 YILLIK ODAMIZ ÜYELERİ   T.C. ZİRAAT BANKASI ÇORUM ŞUBESİ  
    İTİMAT KOLL.ŞTİ.  
    TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ  
    MEHMET SIKI  
    CEMAL SABUNCU  
       
ODA'MIZA İLK KAYITLI ÜYE   NURİ KALELİOĞLU  
       
ODA YÖNETİM VE MECLİS ESKİ BAŞKANLARI   TEVFİK UZEL  
    DÜNDAR GÜLÖKSÜZ  
    FAHRİ MEROĞLU  
    NİHAT ÇETİN  
    NAZİF ALAYBEYOĞLU  
    VAHİT BENDERLİ  
       
ODA'MIZ ONUR ÜYESİ   ABDÜLKADİR İLBAŞ-DEFTERDAR  
       
  1991    
ÖRNEK SANAYİ KURULUŞU   SANPLAST ELEKTROPLASTİK A.Ş.  
       
TOPLUMSAL HİZMET ÖDÜLÜ   ÇORUM VAKFI  
       
ÇORUM SANAYİİNE HİZMET ÖDÜLÜ   TOSYÖV ÇORUM DESTEKLEME DERNEĞİ  
       
ÇEVREYE KATKI ÖDÜLÜ   İSMAİL ÖZKADER  
    HÜSEYİN KÜRKÇÜ  
       
40 YILLIK ODAMIZ ÜYELERİ   TAHSİN ÜNALDI  
    ADİL KAYIŞOĞLU  
       
  1992    
40 YILLIK ODAMIZ ÜYELERİ   SÜLEYMAN EBİL  
    AHMET HONGÜL  
    MUSTAFA ALKAN  
    T.İŞ BANKASI A.Ş.ÇORUM ŞB.  
    S.S.ÇORUM ESNAF VE SANATKARLAR KOOP.  
       
YATIRIM TEŞVİK ÖDÜLÜ   UĞUR ÇUVAL VE AMBALAJ LTD.ŞTİ.  
       
İHRACATI TEŞVİK ÖDÜLÜ   HAKKI BİLAL MÜESSESESİ A.Ş.  
       
ÇEVREYE KATKI TEŞVİK ÖDÜLÜ   ATİLA ERDEMLİ-ERDEMLİ MAKİNA  
       
ONUR ÜYELERİ   ORHAN KİLERCİOĞLU-DEVLET BAKANI  
    ŞERİF ERCAN-DEVLET BAKANI  
    NEVZAT AYAZ-MİLLİ SAVUNMA BAKANI  
    ERSİN FARALYALI-ENERJİ BAKANI  
       
  1993    
ŞÜKRAN PLAKETLERİ   GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI  
    İÇİŞLERİ BAKANLIĞI  
    MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI  
       
ONUR ÜYESİ   Ö.ERTUĞRUL SOYACAK  
       
ÖRNEK SANAYİ KURULUŞU   İMARETÇİOĞLU TIBBİ ALETLER LTD.ŞTİ.  
       
SANAYİİ TEŞVİK ÖDÜLÜ   İSMAİL KAVLU-KAVSAN AYAKKABI SANAYİ  
       
YILIN TOPLUMSAL KURULUŞU   SMMM ODASI  
       
40 YILLIK ODAMIZ ÜYELERİ   HACI PALABIYIK  
       
  1994    
ODAMIZ ONUR ÜYELİĞİ   MUSTAFA YILDIRIM-VALİ  
       
ÇORUM'A HİZMET ÖDÜLÜ   AHMET HAMOĞLU  
       
TOPLUMSAL KURULUŞ ÖDÜLÜ   ÇORUMSPOR KULÜBÜ  
       
SANAYİİ TEŞVİK ÖDÜLÜ   ATAKAN TOPRAK SANAYİİ A.Ş.  
       
ÖRNEK TİCARİ KURULUŞLAR   AMASYALILAR TİCARET  
    METROPOL GIDA A.Ş.  
       
40 YILLIK ÜYELER   ÜMİT KAVUKÇU  
    REMZİ KADİROĞLU  
       
  1996    
ÇORUM'A HİZMET ÖDÜLÜ   HASAN TULUK  
       
40 YILLIK ÜYELERİMİZ   NİHAT ÇETİN  
    MEHMET KEÇECİ  
    T.HALK BANKASI A.Ş.ÇORUM ŞB.  
    AVNİ ÖZGIDIK  
    T.ZİRAİ DONATIM KURUMU ÇORUM ŞUBESİ  
       
91-95'DEMECLİSTE GÖREV YAPAN ÜYELER   TURGUT TAÇ  
    FAZLI ARZOĞLU  
    YAŞAR CAN  
    GÖKHAN GÜRSOY  
    ŞEREF ÖZÜCAN  
    RIZA ETLİ  
    F.SAMİ ŞAHİN  
    RAHMİ KÖLEGÖZ  
    DURSUN KUTSAL  
    OSMAN MÜFTÜOĞLU  
    ALİ ÖZSARAÇ  
    AHMET IŞILAK  
    İSMAİL ALAPALA  
    A.ENDER ÖNCÜL  
    AHMET ÖZDOĞAN  
       
  1996    
40 YILLIK ODAMIZ ÜYELERİ   METİN BURHANOĞLU  
    ALAADDİN YURDEMİ  
    ŞÜKRÜ EDİŞ  
    KEMAL GÖKGÖZ  
       
TÜRKİYENİN İLK 500 SANAYİ KURULUŞU   ÇOPİKAS ÇORUMKAĞIT AMBALAJ A.Ş.  
       
SANAYİİ TEŞVİK ÖDÜLÜ   YAĞMAKSAN YAĞLILAR MAKİNA LTD.ŞTİ.  
       
YILIN SANAYİ KURULUŞU   BALKOÇ TEKSTİL A.Ş.  
       
İHRACATI TEŞVİK ÖDÜLÜ   ÇORUM HİTİT UN GIDA LTDB.ŞTİ.  
    DOST GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş  
       
ÇEVREYE KATKI ÖDÜLÜ   TÜRKİYE TABİATINI KORUMA DERNEĞİ  
    RÜSTEM EREN  
       
  1998    
YATIRIMI TEŞVİK ÖDÜLÜ   ÇORUM TEKSTİL ÜRÜNLERİ A.Ş.  
       
BAŞARILI İHRACATÇI ÖDÜLÜ   ALAPALA MAKİNA GIDA A.Ş.  
    ÇOPİKAS ÇORUM KAĞIT AMBALAJ A.Ş.  
    ÇORUM YUMURTA ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş.  
       
İHRACATI TEŞVİK ÖDÜLÜ   ÇORUM HİTİT UN GIDA LTDB.ŞTİ.  
    ÖZARI UN LTD.ŞTİ.  
    FATİH MEHMET CANİKLİ-CAN-MAK DEĞİR.  
       
ÖZEL ÖDÜLLER   ÜMİT UZEL  
    SEMİH YALÇIN  
       
40 YILLIK ÜYELER   DURMUŞ UNCULU  
    MUSTAFA ÇELİKER  
    NURETTİN İLBARS  
    MEHMET ALİ KAYIŞ  
    İBRAHİM ŞAHİN  
    ÜLKER TİCARET LTD.ŞTİ.  
       
  2000    
50 YILLIK ÜYELER   İTİMAT KOLL.ŞTİ.  
    CEMAL SABUNCU  
    MEHMET SIKI  
       
  2001    
40 YILLIK ÜYELER   MURAT BALOĞLU  
    MUSTAFA AŞIK  
    OSMAN ERGÜN  
    ERDEM GÖKEŞME  
    MAHMUT CERİT   
     ÖMER ŞENÖZ  
    CAHİT BAYRAK  
    İSMAİL ALKAN  
       
YILIN ÖRNEK TİCARİ KURULUŞU ÖDÜLÜ   ÖZ-AK GIDA PAZARLAMA TİC.VE SAN.A.Ş.  
    ILGAZ DİJİTAL FOT.MATB.GRAFİK TAS.LTD.ŞTİ.  
       
YILIN ÖRNEK SANAYİ KURULUŞU ÖDÜLÜ   CEZMİ AKÇA  
    ÇENESİZLER SERAMİK SAN.VE TİC. A.Ş.  
       
TEKNOLOJİ TEŞVİK ÖDÜLÜ   ÇAGIL MAKİNA SAN.VE TİC.A.Ş.  
    YETSAN OTO KALORİFER VE RADYATÖR LTD.ŞTİ.  
       
ÇORUM'A HİZMET ÖDÜLÜ   GAZİ ÜNİVERSİTESİ İİBF DEKANI-PROF.DR.BURHAN AYKAÇ  
       
YILIN İHRACATÇI KURULUŞLARI   ALAPALA MAKİNA GIDA SAN.VETİC.A.Ş.  
    UĞUR MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.  
    BEREKETLİ UĞUR MAKİNA VE İNŞ.SAN.İHR.İTH.LTD.ŞTİ.  
    KAVSAN AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.  
    ÇORUM YUMURTA ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş.  
       
ODA'MIZ ONUR ÜYELERİ   GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ-PROF.DR.RIZA AYHAN  
    VALİ-ATIL ÜZELGÜN  
       
TEŞEKKÜR PLAKETİ   BELEDİYE BAŞKANI-PROF.DR.ARİF ERSOY  
    MİLLETVEKİLİ-DR.MELET DENLİKARACA  
    MİLLETVEKİLİ-VAHİT KAYIRICI  
    BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANI-KORAY AYDIN  
    DEVLET BAKANI-PROF.DR.ABDULHALUK MEHMET ÇAY  
       
  2002    
40 YILLIK ÜYELER   ŞÜKRÜ SİNAN  
    HÜSEYİN EKMEKÇİ  
    HÜSEYİN ŞAMLI  
    HALİL AMASYALI  
    ŞEVKET ÖZÜYAĞLI  
       
ÇORUM HALKINA HİZMET ÖDÜLÜ   DR.RIFAT PATIR  
       
  2006    
40 YILLIK ÜYELER   BAHATTİN BALLI  
    İSMAİL KAKAÇ  
       
YILIN İHRACATÇI KURULUŞLARI   ALAPALA MAKİNA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.  
    UĞUR MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.  
    HAYAT TIBBİ ALETLER VE OLUKLU MUKAVVA SAN.VE TİC.A.Ş.ÇORUM ŞB.  
       
TİCARİ GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜ   ALİ DALGIÇ  
    ÇORUM DOĞALGAZ DAĞITIM SAN.VE TİC.A.Ş.  
    MUSTAFA BEYOĞULLARI  
       
ÖRNEK YATIRIMLAR   HAYAT TIBBİ ALETLER VE OLUKLU MUKAVVA SAN.VE TİC.A.Ş.ÇORUM ŞB.  
    MEDİPRO MEDİKAL ÜRÜNLERİ SAN.TİC.A.Ş.ÇORUM ŞB.  
    MİNTAY TEKSTİL KONFEKSİYON SAN.VE TİC.A.Ş.ÇORUM ŞB.  
    EKMEKÇİOĞULLARI METALVE KİMYA SAN.TİC.A.Ş.  
       
TEŞEKKÜR PLAKETİ   KEMAL UNATIKAN-MALİYE BAKANI  
    M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU-TOBB BAŞKANI  
       
  2008    
40 YILLIK ÜYELER   1-ÖMER TOPALOĞLU  
    2-HASAN KALTAKÇI  
    3-ABDULLAH HABOĞLU  
    4-HASAN ÖZSARAÇOĞLU  
    5-MEHMET ÇAĞIL  
    6-ZEKERİYA SAYAT  
    7-BÜLENT SEYDİM  
       
ÇORUM İLİNE HİZMET ÖDÜLÜ   1-UĞUR TURİZM OTELCİLİK GIDA İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.   
    2-KAS TURİZM SEYAHAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  
       
TEŞEKKÜR PLAKETİ   1-MUSTAFA TOPRAK - ÇORUM VALİSİ  
       
  2011    
YILIN İHRACATÇI KURULUŞLARI   1-UĞUR MAKİNA SAN.GIDA İNŞ.TAAH.END.YAPI.TUR.TAR.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.  
    2-ECE BANYO GEREÇLERİ SAN. VE TİC.A.Ş.  
    3-YETSAN OTO KALORİFER VE RADYATÖR SAN.VE TİC.A.Ş.  
       
40 YILLIK ÜYELER   1-ÜNAL AKKAYA  
    2-YAŞAR ALTIAYLIK  
    3-YILMAZ ÖNDEMİR  
    4-ABDULLAH ÇAKAN  
    5-İSMAİL BASMACI  
    6-HALİL İBRAHİM AYVAZ  
       
ÜRÜN TEŞVİK ÖDÜLÜ   1-ERDEMLİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.  
       
TEŞEKKÜR PLAKETİ   1- M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU - TOBB BAŞKANI  
       
  2013    
40 YILLIK ÜYELER   KUDDUSİ DİKER VE ORTAKLARI KOLL.ŞTİ  
    NEJAT SALUR  
    MAHMUT NEDİM TÜMER-TÜMER PLASTİK  
    İSMAİL KANTEKİN  
    ALİ KÖSTEKCİ  
    YAŞAR UNCULU  
       
TEŞEKKÜR PLAKETİ   ERTUĞRUL SOYACAK  
TSO ESKİ MECLİS BŞK.   SEMİH YALÇIN  
TSO ESKİ MECLİS BŞK.   MUSTAFA PEPE  
TSO ESKİ MECLİS BŞK.   TANER SABUNCU  
TSO ESKİ MECLİS BŞK.   MEHMET ÖZDOĞAN  
TSO ESKİ YÖN.KRL.BŞK.   ÜMİT UZEL  
TSO ESKİ YÖN.KRL.BŞK.   VAHİT BENDERLİ  
TSO ESKİ YÖN.KRL.BŞK.   KENAN MALATYALI  
TSO ESKİ GENEL SEKRETERİ   NAMIK ÇOBAN  
TSO ESKİ GENEL SEKRETERİ   CİHAT ECDAROĞLU