Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

TSO Başkanımız Başaranhıncal'dan Çorum Hakimiyet Gazetesine Hayırlı Olsun Ziyareti - ( 04 Temmuz 2023)

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Çetin Başaranhıncal, Çorum Hakimiyet Gazetesi’nin yeni Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Sayın Mustafa Burak Yalçın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, Yerel Basınımızın güzide temsilcilerinden ve gazetecilik mesleğinde başarılı çalışmalara imza atan Mustafa Burak Yalçın kardeşime üstlenmiş olduğu yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum, Allah başarılarını daim etsin.
TSO Başkanımız Başaranhıncal, Yeni Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve ekibini iş dünyasının olumlu karşıladığını ve pozitif baktığını “Sabahtan akşama sihirli bir değnek ile düzeltilecek bir süreç değil. Bu sürecin en önemli aktörleri de iş insanları. Dolayısıyla süreci “en az” zahiyatla “en kısa” sürede halletmenin ilk adımı iş insanlarını dinlemek. İşletmelerimiz desteklenirse doğru maliye politikaları ile rayımıza oturmak çokta uzak değil” ifadelerini kullandı.
Çorum Hakimiyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Mustafa Burak Yalçın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkanımız Başaranhıncal’a teşekkür etti.


Diğer Haberler