Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Yönetim

Çetin BAŞARANHINCAL
Çetin BAŞARANHINCAL

Yönetim Kurulu Başkanı

(364) 224 44 50

cetin@ctso.org.tr

Abdurrahman İSTANBULLUOĞLU
Abdurrahman İSTANBULLUOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

(364) 224-4450

abdurrahman@ctso.org.tr

Akif ÇOŞKUN
Akif ÇOŞKUN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

(364) 224-4450

akif@ctso.org.tr

Doğan KESKİN
Doğan KESKİN

Yönetim Kurulu Sayman Üye

(364) 224-4450

dogan@ctso.org.tr

Fatih ÇİÇEK
Fatih ÇİÇEK

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

fatih@ctso.org.tr

Gökhan KERMAN
Gökhan KERMAN

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

gokhan@ctso.org.tr

Muharrem SARIASLAN
Muharrem SARIASLAN

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

muharrem@ctso.org.tr

Mustafa ERTÜRK
Mustafa ERTÜRK

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

mustafa@ctso.org.tr

Nilüfer AKIN
Nilüfer AKIN

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

nilufer@ctso.org.tr

Ömer ALTIKARDEŞ
Ömer ALTIKARDEŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

omer@ctso.org.tr

Yakup KARACA
Yakup KARACA

Yönetim Kurulu Üyesi

(364) 224-4450

yakup@ctso.org.tr