Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

DEVA Partisi İl Başkanı Özdemir’den TSO Başkanı Başaranhıncal’a Ziyaret - ( 07 Eylül 2023)


Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal’ı Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanı Av. Yunus Emre Özdemir, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Merkez İlçe Başkanı Hilmi Eker,  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Benli ve İl Başkan Yardımcısı Berker Eskizara ile birlikte nezaket ziyaretinde bulundular. 
Ziyaret sırasında Çorum'da istihdam imkanları, iş dünyasının güncel ekonomik koşulları, yerel siyaset ile iş dünyası koordinesi, iş hukukunun somut iş hayatına etkileri hakkında istişarelerde bulunuldu.
Başkanımız Başaranhıncal, Deva Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Yunus Emre Özdemir’i tebrik ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim. 
Başkan Özdemir ve beraberindeki heyet ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek; “TSO Başkanımız Çetin Başaranhıncal’a ilgi, alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek memleketimizin geleceğine için vargücümüzle çalışacağız"dedi.
Başkanımız, "Deva Partisi İl Başkanımız Yunus Emre Özdemir ve Başkanlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum"dedi.

Diğer Haberler