Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

OSB Kemal Öz Gıda - ( 20 Eylül 2023)


Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, Çorum Belediye Başkanı Sayın Dr. Halil İbrahim Aşgın, Filistin Kalkilya Belediye Başkanı Faysal Shraim ve beraberindeki heyetle OSB’de faaliyet gösteren gıda sektörünün önde gelen firmalarından Kemal Öz Gıda sahiplerinden Suat Atalay ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ettik.

Kardeş şehrimizden gelen heyetimiz, şehrimizin güçlü sanayi altyapısını müşahade etti.

TSO Başkanımız Çetin Başaranhıncal’a, Çorum Belediye Başkanı Sayın Dr. Halil İbrahim AŞGIN, Filistin Kalkilya Belediye Başkanı Faysal Shraim ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Elde ettikleri bu başarıda tüm Çorum’un katkısı olduğunun altını çizen Suat Atalay; ”Çorumlu bize sahip çıkmasaydı belki de bu noktalara gelemeyecektik. Çorum adının Türkiye’nin her yerinde ürünlerimizle anılacak olması gurur verici. Bu gurur tüm Çorum’undur” diye konuştu.

Kemal Öz Gıda’nın 1998 yılından günümüze lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunduğunu ifade eden Kemal Öz Mantı sahiplerinden Suat Atalay, “Ürünlerimiz hijyenik koşullarda el değmeden üretilmektedir” dedi. Günümüzde sektörü ilgilendiren tüm teknolojik yenilikleri Kemal Öz ürünleri ile tüketicilere ulaştırdıklarını anlatan Atalay, firma olarak her zaman daha ileriyi hedeflediklerini vurgulayarak lezzetli ve sağlıklı ürünlerimiz ile yurt genelinde ve yurt dışında bir çok ülkede tüketicinin sofralarında yerimizi almaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye'de mantı sektörünün lideri olarak "Kalite" sosyal sorumluluğumuzun bir öznesi ve her çalışmamızda bakış açımızı ve ufkumuzu genişleten kriterlerimizdir.”dedi.

Diğer Haberler