Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

CHP Çorum Belediye Başkan Aday Adayı Bellek'ten ÇTSO Başkanı Başaranhıncal'a Ziyaret - ( 08 Aralık 2023)

CHP Çorum Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Yüksel Bellek, Çorum Tso Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bellek,”Göz kamaştıran bir başarıya imza atmış önemli bir sanayimiz mevcuttur. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin girişimcilik ruhuyla destanlar yazdığı, adına da ‘Çorum modeli’ denilen ruh, hep özel sektörün kendi çabası ile günümüze gelmiştir. Ticaret hacmi ile komşu vilayetleri kat be kat geride bırakan ilimiz Çorum,  havaalanı olmadan, demiryolu ağına kavuşmadan asla sağlıklı olarak gelişimini sürdüremeyecektir. İlimiz Çorum’u adından övgü ile söz ettiren bir turizm şehri yapmanın en önemli koşulu ulaşım olanaklarının erişilebilir olmasından geçmektedir. İlimizin gastronomi, tarih, doğa ve inanç turizmi ile zirveye çıkması için ulaşılabilir olunması çok önemlidir. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket ederek bu kapsamda memleketimizin gelişmesinde önemli katkıları bulunan ÇTSO Başkanımız Çetin Başaranhıncal’a nezaketi, ilgi, alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim.”dedi.

Başkanımız, "Sayın Ahmet Yüksel Bellek’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetler ve şeffaflık öne çıkar. Her işin zorlukları vardır, belediye başkanlığı da kolay bir iş değildir. Sevmek ve sevilmek güvenmek ve güvenilir olmak, samimi olmak ve samimiyetle karşılık bulmak, çalışmak, vefakâr ve cefakâr olmak, bunları hayatınıza hâkim kılıyorsanız, başarılı olmamanız için hiçbir sebep yoktur.” ifadelerini kullandı. 
Diğer Haberler