Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Ticaret Müşavirleriyle Elektronik Sohbetler- Macaristan ve Almanya - ( 06 Ekim 2020)

T.C. Ticaret Bakanlığı yazısına istinaden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan bir yazıda; 

Ticaret Müşaviri ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Ticaret Bakanlığı tarafından "Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler" toplantıları düzenlendiği belirtilmektedir.

Bu çerçevede, 6 Ekim 2020 Salı günü 14.30-16.00 saatleri arasında Macaristan'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirlerimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın; 8 Ekim 2020 Perşembe günü 14.30- 16.00 saatleri arasında Almanya'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirlerimiz ve Ataşelerimizin konuşmacı olarak katılacağı e-sohbet toplantılarının gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Macaristan toplantı detaylarına "https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/detay/budapeste-temsilcilerimiz-is-dunyamz-ile-bulusuyor/" adresinden; Almanya toplantı detaylarına ise "https://dtybs.ticaret.gov.tr/e-sohbetler/takvim/detay/almanya-temsilcilerimiz-is-dunyamz-ile-bulusuyor/" adresinden ulaşılabilmektedir.


Diğer Haberler