Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin, uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere klavyeli tablet dağıtımı projesi kapsamında, Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorum Ticaret Borsası tarafından tablet takdimi yapıldı. - ( 12 Ocak 2021)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin, uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere klavyeli tablet dağıtımı projesi kapsamında, Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorum Ticaret Borsası tarafından tablet takdimi yapıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde; “Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar.” vurgusuyla başlatılan 81 ilde online eğitim alan ihtiyaç sahibi 30 bin öğrenciye klavyeli tablet dağıtım projesi kapsamında, TOBB, Oda ve Borsa’nın destekleriyle Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ile Çorum Ticaret Borsası (TB) Başkanı Naki Özkubat tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’ya 150 adet tablet teslim edildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, TOBB’a ve kampanyaya katılan tüm Oda ve Borsalara teşekkür etti. Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve Çorum TB Başkanı Naki Özkubat, tabletlerin, iş dünyası adına geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hayırlı olması temennisinde bulundular.


Diğer Haberler