Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

OKA Çorum İl Koordinatörü Özden Özgür Yalçın, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve OKA Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Başaranhıncal’ ı ziyaret etti. - ( 21 Nisan 2021)

OKAÇorum İl Koordinatörü Özden Özgür Yalçın, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası YönetimKurulu Başkanı ve OKA Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Başaranhıncal’ ı ziyaret etti.

 

Çorumİl Koordinatörü Özden Özgür Yalçın açıklamasında, OKA tarafından üretilenürünlerin ihracatının ve ihracat yapan işletme sayısının artırılması OKA’nınöncelikleri arasında yer almaktadır. Bu amaçla OKA tarafından 4 ilde uygulamalıe-ticaret eğitimi verilecektir. Eğitim ücretsiz olarak “Uygulamalı E-İhracatDanışmanlık Desteği” sağlanacaktır. Başvuru yapacak işletmelerin hâlihazırdaihracat yapması ve/veya e-ticaret faaliyeti yürütmesi şartı aranmaktadır.İşletmelerin ihtiyaçlarına ve mevcut dış ticaret bilgi ve deneyim düzeyineuygun olarak tasarlanacak danışmanlık desteğinin uygulama süreci 8 ay olarakplanlanmaktadır. Programa başvuru formunda belirtilen kıstasları büyük ölçüdekarşılayabilen Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat illerinden toplam 20 firma dâhiledilecektir. Başvuru son tarihi 30 Nisan 2021’ dir. Başvuru,https://www.oka.org.tr/duyuru/uygulamali-e-ihracat-danismanlik-destegi-basvuruya-acildiadresinden yapılmaktadır dedi.

 

ÇorumTicaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve OKA Yönetim Kurulu ÜyesiÇetin Başaranhıncal, OKA tarafından başlatılan uygulamalı e-ihracat eğitimininişletmelere yararlı olmasını ve firmaların başvuru yapmalarını önemsediklerini ifadeetti. Diğer Haberler