Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Odamız ile Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü arasında üyelerimize yönelik 2021-2022 eğitim-öğretim dönemini kapsayan protokol imzalandı - ( 30 Haziran 2021)

Odamız ile Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü arasında üyelerimize yönelik 2021-2022 eğitim-öğretim dönemini kapsayan protokol imzalandı. Protokol  içeriği; 
1- Bahçeşehir Koleji, Odamız üyelerine, Bahçesehir Koleji Çorum Kampüsü’nde yaptıracakları yeni kayıtlarda eğitim öğretim yılına dair güncel eğitim ücretleri üzerinden %15 oranında “eğitim indirimi” verecek, bu oran imza tarihinden itibaren 1 yıl geçerli sayılacaktır.
2-Ödemede, indirim hakkına sahip kişilere nakit veya taksit seçeneği sunulacak, ödemeler tamamen kişilerin sorumluluğunda olacaktır.
3- Bahçeşehir Kolejine üyelerimiz, yeni kayıt işlemleri esnasında kurumsal anlaşma bilgisini ilgili Bahçeşehir Koleji Kampüsüne beyan etmekle yükümlü olup, beyan edilmediği takdirde geriye dönük işlem uygulanamamaktadır. Ayrıca kontenjan bulunması koşulu ile kayıt kabulü yapılacaktır.
4-Kurumsal indirim eğitim ücreti üzerinden geçerli sayılacak, toplam uygulanan indirim oranı %25'in üzerinde olduğunda bu indirim oranı diğer indirim uygulamaları ile birleştirilemeyecektir.


Diğer Haberler