Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

TATARİSTAN FİRMA TEMSİLCİLERİ İLE İKİLİ GÖRÜŞMELER - ( 03 Aralık 2021)

Tataristan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Marat Ahmatov'un başkanlığında işinsanlarından oluşan ve ekte listesi sunulan heyetin Türkiye ziyareti kapsamında 9 Aralık 2021Perşembe günü 11:00-13:30 saatleri arasında TOBB İstanbul Hizmet Binasında İbrahim ÇağlarToplantı Odasında ev kimyasalları ve kozmetik, konut inşaatı ve yatırım, tekstil, gıda üretimi ve satışı,soğutma ekipmanları imalatı, elektronik tasarım ve üretim, otomobil bileşenleri üretimi, doğal kozmetiküretimi, sergi faaliyetleri ve nakliye hizmetleri alanlarında işbirliği yapmak isteyen Tataristanlı firmalarıile toplantı ve ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Türkçe-Rusça tercüme hizmeti sunulacak olan toplantıya ve ikili görüşmelere katılmak isteyen Türkfirma temsilcilerinin https://anket.tobb.org.tr/#/anket/tataristan-firmalari-ile-toplanti linkinde yer alanformu 7 Aralık 2021 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Anılan ikili görüşmelere katılım için 2 doz aşı (2. dozun üzerinden en az 15 gün geçmiş olmasıgerekmektedir) ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi ibraz edilmesi zorunludur. 


Diğer Haberler