Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı - ( 17 Ocak 2022)

        Ege Kalkınma Derneği’nden Odamıza gelen yazıda; Ege Kalkınma Derneği tarafından Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nın ikincisinin 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında İzmir Fuar Alanında (Fuar İzmir) yapılacağı bildirilmiştir.

 Başta imalatçı firmalar olmak üzere, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgeleri’nde yer alan tüm üretici firmaların Ar-Ge, Ür-Ge ve tasarımını yaptıkları, ürettikleri ve üretimini planladıkları, en inovatif ürünlerin sergileneceği uluslararası katılıma açık olan Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı’2’nin teması “Yerli Üretim, Global Ticaret” olarak belirlenmiştir.

Ziyaretli klasik fuar olarak ve sonrasında sanal fuar destekli planlanan etkinlikte, 9 panel, 6 konferans, 6 Sektör Toplantısı, yüzlerce B2B İş Görüşmesi, 3 Proje Yarışması (HackathonMakeathon-Ideathon) ve Stantlı Sergi Alanı faaliyetleri ile gerçekleştirilecektir.
Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler