Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Vakıfbank Çorum Şube Müdürü Mustafa Özgenç ve Kobi Portföy Yöneticisi Mustafa Kalkan,Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal'ı ziyaret ettiler. - ( 10 Şubat 2022)

Vakıfbank Çorum Şube Müdürü Mustafa Özgenç ve Kobi Portföy Yöneticisi Mustafa Kalkan,Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal'ı ziyaret ettiler.Ziyarette; Yeni nesil tahsilât ve ödeme ekosistemi olarak tanımlanan Vinov hakkında bilgiler veren Vakıfbank Çorum Şube Müdürü Mustafa Özgenç,"Vinov,ileri vadeli ödemelerinde Vakıfbank garantisi sunan ve 7/24 kullanılabilen dijital, yenilikçi, esnek ödeme ve tahsilat ekosistemidir dedi. Ayrıca Kurumsal,Ticari,KOBİ,Perakende ve Bireysel işlemlerin tüm müşterilerimizin, piyasadaki DBS, BTS,Tedarikçi Finansmanı, Çek, Senet,Kredi Kartı, Teminat Mektubu ve Açık Hesap gibi geleneksel Bankacılık yöntemlerine alternatif olarak geliştirilmiş,vadeli ödemeleri gerçekleştirebilmektedir. Vinov kaydı oluşturmak için öncelikle Vakıfbank müşterisi olunmalıdır. Daha sonra vinov hesabı açılarak, hesaba bağlı kredi limiti tanımlanmalıdır. Vinov kaydı oluşturan Vakıfbank müşterileri, tüm ödemeleri için alacaklı tarafa Vakıfbank garantisiyle ödeme yapabilmektedir, tüm üyelerinizi vinov ekosistemini kullanmaya davet ediyoruz" dedi.

Vinov uygulama linki ve tanıtım videosu linki ekte sunulmuştur.

Vinov Uygulama Linki  http://bit.ly/VinovApp

Vinov Video Linki https://www.youtube.com/watch?v=xc3Ss4IR0ks&ab_channel=Vak%C4%B1fBankDiğer Haberler