Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

POLTEK DIGITAL FUARI HAKKINDA - ( 22 Şubat 2022)

Dünyadaki gelişme ve değişimleri yakından takip etmek, üyelerinin ulusal ve uluslararası piyasalarda etkinliğini artırarak aktif bir şekilde yer almasını sağlamak vizyonu ile hareket edilerek Polatlı'nın ilk 3 boyutlu, endüstriyel veri tabanlı sanal fuarı için harekete geçilmiştir. Polatlı Teknoloji Fuarı POLTEK DIGITAL Fuarı 25 Şubat 2022 tarihinde B2B görüşmeleri dijital ortamda başlatmayı, mevcut ticaret ağını, yeni bir network ağına taşıyarak farklı bir fuar deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. İşbirliği teklifleri ve satın alma talepleriyle zenginleşen POLTEK DIGITAL, Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com veri tabanı teknik alt yapısı, ürün filtreleme, yedi dilde otomatik çeviri imkanı ve sipariş yönetimi olanakları ile tüm sektörlerin katılımına açık ücretsiz iş bağlantılarının kurulabileceği profesyonel bir ortam sunmaktadır. Yeni bir network ağı oluşturma, zamandan tasarruf sağlama, farkındalık ve iş geliştirme, ihracat taleplerine erişim, ticari ve sosyal alanda etkileşim sağlayarak, dünya pazarlarına dijital yolculukta farklı deneyimler yaşatmaktadır.

POLTEK DIGITAL gıda, inşaat, mobilya, yapı malzemeleri, tarım makinaları gibi birçok sektörde teçhizat, makine, ekipman ve aksesuarların sergilendiği, endüstriyel veri tabanını aynı çatı altında buluşturmaktadır.


Diğer Haberler