Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çorum Valimiz Mustafa Çiftçi, Vali Yardımcımız Tamer Orhan, Çorum Belediye Başkanı Dr.Halil İbrahim Aşgın,Çorum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Murat Ocak ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Ö.Özgür Yalçın,Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal'a ve Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. - ( 01 Kasım 2022)

Çorum Valimiz Mustafa Çiftçi, Vali Yardımcımız Tamer Orhan, Çorum Belediye Başkanı Dr.Halil İbrahim Aşgın,Çorum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Murat Ocak ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Ö.Özgür Yalçın,Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal'a ve Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.


Diğer Haberler