Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çorum Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Çorum Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan "Mesleğini Keşfet, Kendini Fark Et" kariyer günleri iş yeri ziyaretleri kapsamında İcra Kurulu Üyesi Melisa Gürlek’ in işletmesi A Plus Estetik by Melisa Gürlek’e ziyaret gerçekleştirildi. Programa Odamız Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zeynep Yarımca ile icra kurulu üyeleri, okul yönetimi ve öğrencileri katıldı. Melisa Gürlek, mesleği hakkında öğrencilere bilgiler verdi. - ( 17 Mayıs 2023)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çorum Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Çorum Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan "Mesleğini Keşfet, Kendini Fark Et" kariyer günleri iş yeri ziyaretleri kapsamında İcra Kurulu Üyesi Melisa Gürlek’ in işletmesi A Plus Estetik by Melisa Gürlek’e ziyaret gerçekleştirildi. Programa Odamız Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zeynep Yarımca ile icra kurulu üyeleri, okul yönetimi ve öğrencileri katıldı. Melisa Gürlek, mesleği hakkında öğrencilere bilgiler verdi.


Diğer Haberler