Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

İŞKAD'dan TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Başaranhıncal'a Ziyaret - ( 02 Ağustos 2023)


Çorum (İŞKAD) İş Kadınları Derneği Başkanı Semrin Kaleli ve Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Tuğut, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Çetin Başaranhıncal’a, nezaket ziyaretinde bulundular.
TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal, “İş Hayatından ev hayatına kadın elinin değdiği her şeye farklı bir anlam ve güzellik katıyor. Fırsat verildiğinde kadınların başaramayacağı hiçbir iş yoktur, kadınların sosyal hayatta ve iş hayatında daha aktif rol alması gerektiğini, kadınların ekonomi ve iş hayatındaki ağırlığının arttıkça, ülkemizin ve memleketimizin daha da güçleneceğini söyledi.
Semrin Kaleli de “Kadınların, iş dünyasındaki alanlarını ve girişimci pencerelerini genişletmek, ekonomik ve sosyal yaşamda kadının konumunu güçlendirmek, Güçlü bir ekonomiye, gelişmiş bir toplumsal yapıya sahip olabilmek için kadınların iş dünyasında daha etkin olması gerektiğine inanıyorum. Kadının daha fazla istihdamda yer alması, girişimci olması ve ekonomiye katılması ile yani kadının güçlenmesi ve kalkınmasıyla toplumların çağdaşlık seviyesi artar. Bu nedenle yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda her zaman destek olan Sayın Çetin Başaranhıncal Başkanımıza teşekkür ediyorum"dedi.
Çorum İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Semrin Kaleli'ye ve Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Tuğut'a, TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Başaranhıncal'a yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ederiz.


Diğer Haberler