Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF) Hakkında - ( 02 Şubat 2022)

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonu ve üniversitelerin kariyer merkezleri organizasyonuyla kariyer fuarları düzenlenmektedir. Daha önce farklı bölgelerde gerçekleşen bölgesel kariyer fuarları bu yıl ilk defa Orta Karadeniz Bölgesi adına 02-03 Mart 2022 tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi ev sahipliği yapacaktır.

Orta Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun, Amasya, Çorum, Ordu, Tokat, Sinop ve bu illerde bulunan üniversitelerimiz organizasyonun temel paydaşlarıdır. Türkiye'nin önde gelen firma, kurum ve kuruluşlarının katılım göstereceği fuarın temel amacı öğrenci-sektör buluşmasını en nitelikli biçimde sağlamaktır. Bunun yanı sıra sektörlerin buluşması için de bir zemin oluşturmak fuarın amaçları arasındadır. Her sektörde hizmet veren firma ve kurumların fuara katılımı mümkündür.

Ayrıca fuara sponsor olmak isteyen firmalar için de detaylar belirlenmiştir.ilgili detaylara ekte sunulan fuar web sayfası,sosyal medya hesapları ve fuar kataloğundan ulaşabilirsiniz.
OKAF Web Sayfası
https://okaf.com.omu.edu.tr

OKAF Tanıtım Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=Ba4-CLE9nNY

OKAF Sosyal Medya Hesapları
https://www.facebook.com/okafresmi
https://www.linkedin.com/in/okafresmi/
https://twitter.com/okafresmi 
https://www.instagram.com/okafresmi/
https://www.youtube.com/channel/UCK_sjoWoLMKrG7FX6jKIN7w

Dosyayı indirmek için tıklayınız.


Diğer Haberler