Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Odamız ile Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü arasında üyelerimize yönelik 2022-2023 eğitim-öğretim dönemini kapsayan protokol imzalandı. - ( 24 Aralık 2021)

Odamız ile Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü arasında üyelerimize yönelik 2022-2023 eğitim-öğretim dönemini kapsayan protokol imzalandı.
Protokol  içeriği; 
1-Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü ; Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinin ve Oda personelinin çocuklarına Çorum Bahçeşehir Kampüsü’nde yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim öğretim yılına dair ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden % 50 oranında "eğitim İndirimi " verecektir. Bu oran  31.12.2022 tarihine kadar yalnızca yeni kayıtlarda geçerlidir.
2-Ödemede, indirim hakkına sahip kişilere nakit veya taksit seçeneği sunulacak, ödemeler tamamen kişilerin sorumluluğunda olacaktır.
3-Bahçeşehir Koleji velisi veya veli adayı olan kurumunuz çalışanları, ve üyeleri yeni kayıt işlemleri esnasında kurumsal anlaşma bilgisini ilgili Bahçeşehir Koleji kampüsüne beyan etmekle yükümlüdür. Beyan etmeme durumunda yapılan kayıtlarda geriye dönük işlem
uygulanamamaktadır.
4-Öğrencinin/öğrenci adayının Bahçeşehir Koleji kayıt kabul koşullarına uygun olması ve ilgili
Kademe /sınıf düzeyinde kontenjan bulunması koşulu ile kayıt kabulü yapılacaktır.
5-Kurumsal indirimimiz eğitim ücreti üzerinden geçerlidir. Toplam uygulanan indirim oranları %50'in üzerinde olduğunda bu indirim oranı diğer indirim uygulamaları ile birleştirilemez.
6-Bu protokol imza tarihinden, 31  ARALIK 2022 tarihine kadar geçerlidir.Diğer Haberler